Ring ring
Tags: google, seo

عملکرد جغرافیایی

شما می توانید عملکرد جغرافیایی را با همان اصول تغییرات پیشنهادی که در بالا مورد بحث قرار گرفت ارزیابی کنید. توصیه می کنم در سطح بازار تعیین شده بازار (DMA) بیشتر از سطح ایالت بررسی کنید. عملکرد DMA می تواند در یک ایالت متفاوت باشد. (من به تو ، تگزاس و نیویورک نگاه می کنم.)

در طول بررسی خود ، به معیارهای نسبی نگاه کنید ، نه فقط به تعداد خام تبدیل یا کلیک. نیویورک ، تگزاس ، کالیفرنیا و فلوریدا همیشه بیشترین حجم را دارند زیرا بیشترین جمعیت را دارند. این بدان معنا نیست که آنها بهترین مجریان هستند.


عملکرد جغرافیایی بهینه سازی تبلیغات Google
عملکرد جغرافیایی شما چگونه است؟


درعوض ، معیارهایی را مشاهده کنید که واقعاً منعکس کننده محل بودجه خود هستند ، مانند نرخ تبدیل ، CPA و / یا ROAS ، و مطابق آن تنظیم کنید. اگر یک برنده مشخص و واضح پیدا کنید ، می توانید کارهای دیگری را انجام دهید تا فقط اصلاح کننده پیشنهاد را افزایش دهید - می توانید آن را در کمپین خاص خود قرار دهید.

این همچنین زمان خوبی برای بررسی عملکرد جمعیتی در فرآیند بهینه سازی Google Ads است. بین سطح HHI (درآمد خانواده) یا جنسیت / سن تفاوت عمده ای وجود دارد. برای جمع آوری داده ها در مورد این دسته ها ، باید مخاطبان این چنینی را فعال کنید:


مخاطبان را برای جمع آوری داده های عملکرد جمعیتی فعال کنید.
مخاطبان را برای جمع آوری داده های عملکرد جمعیتی فعال کنید.


و در حالی که ما با موضوع مخاطبان هستیم ، نه تنها تعیین اهداف بلکه تعریف مجدد آنها به صورت دوره ای مهم است. هزینه و CTR بسته به نرخ تبدیل شما و مبلغی که از هر کلیک کسب می کنید می تواند متفاوت باشد.

به عنوان مثال ، ارزش طول عمر مشتری را در نظر بگیرید. اگر یک بخش مشتری هزینه بالاتری را برای خرید کسب کند اما پتانسیل بسیار بالایی برای خرید چندین کالا با قیمت بالا از برند شما دارد ، ممکن است ارزش هزینه بالاتری داشته باشد.


همکاران جستجو را بکشید یا نگه دارید
من همیشه توصیه می کنم با Google و Bing از شرکای جستجو شروع کنید. با این حال ، آنها همیشه مطابق آنچه امیدوار بودیم عمل نمی کنند. ماهانه نگاهی بیندازید تا ببینید آیا KPI شما تغییر استراتژی را تحریک می کند یا خیر.

نتایج می تواند در جستجوی Google در مقابل همکاران جستجو متفاوت باشد. شاید پیدا کنید که می خواهید گزینه جستجوی شرکا را فعال یا غیرفعال کنید.


گوگل ادوردز جستجو را گنجانده یا آنها را حذف نکنید.
برو به کمپین> تنظیمات> همه تنظیمات> شبکه ها> ویرایش> بررسی / حذف "شامل شرکای جستجو" را انتخاب کنید.فرضیات موبایل را بررسی کنید
من می شنوم که این چیز "موبایل" بزرگ است. با این وجود ، احتمالاً شما می توانید براساس نرخ تبدیل پایین ، اصلاح کننده پیشنهاد تلفن همراه را از میز کار / رایانه لوحی پایین بیاورید.


برای دیدن تفاوت عملکرد بین دستگاه ها ، بررسی کنید.
برای دیدن تفاوت عملکرد بین دستگاه ها ، بررسی کنید.


این فرض دیگری است که شما باید ماهانه به چالش بکشید. آیا هنوز کلیک بر روی موبایل به همان اندازه که شما فرض کردید ارزش دارد (یا همان اندک)؟

و تبدیل های متقابل دستگاه را فراموش نکنید. این پست از Acquisio می تواند به شما کمک کند مقادیر تبدیل دستگاه متقابل را در استراتژی پیشنهادات خود بگنجانید. بنابراین ، اغلب داده های تلفن همراه خود را بررسی کنید ، زیرا مطمئناً رفتار موبایل تغییر می کند.

بعضی اوقات ، برای رسیدن به ریشه یک مشکل باید کمی عمیق تر حفاری کنیم. ممکن است شخصی به کمپینی نگاه کند که عملکرد خوبی نداشته باشد و فرض کنید دویدن برای ترافیک تلفن همراه مشکلی بود ، وقتی که در حقیقت ، ممکن است واقع شود که مکانهای نصب در برنامه ها همانجا بود که کلیک های گمشده انجام می شد.


برش / تغییر / ایجاد
ما تمام ماه را صرف انتظار حداکثر ارزشهای کلمات کلیدی خود کرده ایم.

آیا آنها آنچه را که قرار بود انجام دهند ، انجام دادند؟ یا اینکه ما از کلمات کلیدی اعتراضی در وضعیت 900 نشسته ایم که هرگز دیده نمی شوند؟ هر ماه یا همین حدود ، حساب خود را عمیق تمیز کنید و هر چربی را مرتب کنید.

من توصیه می کنم در بهینه سازی تبلیغات Google خود ، مواردی را انجام دهید که عملکرد آن 3x شدیدتر از آنچه انتظار دارید باشد. اگر هدف CPA شما 100 دلار است و شرایط پس از اصلاح پیشنهاد در 300 دلار در حال تغییر است ، احتمالاً آنها را مکث می کنید.

همین مورد برای کلمات کلیدی کم کلیک و برداشت های بالا نیز صدق می کند. خود را با نمرات کم کیفیت پایین نکشید. اگر یک کلمه کلیدی با تعداد قابل توجهی از برداشت (مثلاً 1000++) و تعداد کمی یا بدون کلیک / تبدیل پیدا کردید
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE