Tags: google, seo

عملکرد جغرافیایی

می توانید عملکرد جغرافیایی را با همان اصولی که در پیشنهاد پیشنهادی که در بالا ذکر شد اصلاح کند. توصیه می کنم به جای سطح کشور ، سطح منطقه مشخص شده بازار (DMA) را بررسی کنید. عملکرد DMA می تواند تا حد زیادی در یک حالت متفاوت باشد. (من به تو ، تگزاس و نیویورک نگاه می کنم.)

گوگل ادوردز طول بررسی ، معیارهای مرتبط را مشاهده کنید ، نه فقط تعداد خام تبدیل یا کلیک. نیویورک ، تگزاس ، کالیفرنیا و فلوریدا بیشترین حجم تاکنون را دارند ، زیرا بیشترین جمعیت را دارند. این بدان معنا نیست که آنها بهترین نوازندگان هستند.


بهینه سازی عملکرد جغرافیایی Google Ads
چه چیزی باعث می شود عملکرد جغرافیایی شما به نظر برسد؟


در عوض ، معیارهایی را مشاهده کنید که واقعاً منعکس کننده محل بودجه خود ، همانند تبدیل ، CPA و / یا ROAS هستند و مطابق آن تنظیم شوند. اگر برنده روشنی پیدا کنید ، می توانید کارهای بیشتری انجام دهید تا فقط تغییر قیمت پیشنهاد را افزایش دهید - می تواند در مبارزات انتخاباتی خودش باشد.

این همچنین زمان خوبی برای بررسی بهینه سازی عملکرد فرآیند جمعیتی در تبلیغات Google است. بین سطح درآمد خانواده (HHI) یا جنسیت / سن تفاوت زیادی وجود دارد. برای جمع آوری داده ها در مورد این دسته ها ، باید مخاطبان را نیز فعال کنید:


فعال کردن داده های جمعیتی به عموم فعال شود.
فعال کردن داده های جمعیتی به عموم فعال شود.


و از آنجا که ما در موضوع شنوایی ها قرار داریم ، نه تنها تعیین اهداف بلکه تعریف مجدد دوره ای مهم است. هزینه CTR بسته به نرخ تبدیل و مبلغی که از هر کلیک دریافت می کنید ممکن است متفاوت باشد.

به عنوان مثال ، ارزش طول عمر مشتری را در نظر بگیرید. اگر یک بخش مشتری هزینه بالاتری برای خرید داشته باشد ، اما پتانسیل بسیار خوبی برای خرید چند مارک با قیمت بالا ، ممکن است ارزش اولیه اولیه بالاتری داشته باشد.


همکاران جستجو را بکشید یا نگه دارید
توصیه می کنم همیشه از شرکای جستجو Google و Bing شروع کنید. با این حال ، آنها همیشه مطابق آنچه انتظار می رود کار نمی کنند. ماهانه نگاهی بیندازید تا ببینید آیا KPI آنها تغییر استراتژی را تحریک می کند یا خیر.

نتایج ممکن است در جستجوی Google در مقابل شرکای جستجو متفاوت باشد. ممکن است بخواهید گزینه جستجوی شرکا را فعال یا غیرفعال کنید.


شرکای جستجو را گنجانده یا آنها را حذف نکنید
برو به کمپین> تنظیمات> همه تنظیمات> شبکه> ویرایش> بررسی / حذف "شامل شرکای جستجو" را انتخاب کنید.فرضیات موبایل را بررسی کنید
بشنوید که این "موبایل" عالی خواهد بود. با این حال ، شانس وجود دارد ، یک اصلاح کننده پیشنهاد از طریق تلفن همراه از رایانه لوحی / رایانه لوحی خود بر اساس نرخ تبدیل پایین تر است.


تفاوت عملکرد بین دستگاه ها را بررسی کنید.
تفاوت عملکرد بین دستگاه ها را بررسی کنید.


این فرض دیگری است که باید ماهانه به چالش بکشد. آیا هنوز یک کلیک متحرک همانطور که انتظار داشتید ارزش (یا همان کمی) ارزش دارد؟

و تبدیل های متقابل دستگاه را فراموش نکنید. اکتساب این موقعیت می تواند به شما کمک کند مقادیر تبدیل چند دستگاه را در استراتژی پیشنهادات خود گنجانید. بنابراین ، اغلب حتماً داده های تلفن همراه خود را بررسی کنید زیرا مطمئناً رفتار تلفن همراه تغییر می کند.

گاهی اوقات برای رسیدن به ریشه یک مشکل باید کمی عمیق حفر کنیم. می توان به کمپینی نگاه کرد که به درستی کار نکند و تصور کنیم عملکرد برای ترافیک تلفن همراه مشکلی بود ، در حالی که در حقیقت تنها این امکان وجود دارد که مکان های موجود در برنامه ها از بین رفته باشند. کلیک روی می داد.


برش / تغییر / ایجاد
ما کل ماه انتظار را برای پیشنهادات روشن روبات ها صرف کردیم تا ارزش هر کلمه کلیدی را به حداکثر برساند.

آیا آنها کاری را که قرار است باشد انجام می دهند؟ یا اینکه یک گروه از کلمات کلیدی در 900 موقعیتی قرار می گیرند که هرگز نمی بینید؟ هر ماه یا همین حدود ، تمیز کردن کامل حساب و چربی های خود را اصلاح کنید.

من توصیه می کنم هر کاری را انجام دهید که 3 بار از آن بدتر از آنچه انتظار دارید در هنگام بهینه سازی تبلیغات Google انجام دهید ، بکشید. اگر هدف CPA شما 100 دلار باشد و بعد از تغییر در عرضه ، احتمالاً 300 دلار می شوند ، مطمئناً آنها را متوقف می کنید.

همین مورد در مورد کلمات کلیدی کم کلیک با برداشت های بالا نیز صدق می کند. با کیفیت پایین پایین آورده نمی شود. اگر یک کلمه کلیدی با تعداد قابل توجهی برداشت (به عنوان مثال 1000+) پیدا کردید و تعداد کلیک یا تبدیل آن در چند مورد وجود ندارد
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

Pair of Vintage Old School Fru